primemail.lv
E-pasta mārketings - kas tas ir?

E-pasta mārketings ir vienkāršs un efektīvs veids, kā attīstīt attiecības ar klientiem un gādāt par atkārtotu pirkumu veikšanu. Simtiem tūkstošu uzņēmumu pasaulē jau vairāk kā 10 gadus izmanto e-pasta komunikāciju, lai uzturētu regulāru kontaktu ar klientu un veicinātu pārdošanu. Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir lēti un efektīgi!

Uzturiet kontaktu ar savu klientu
Jaunumu ziņojumu izveide ir vienkārša un nedārga. Salīdzinot ar drukātiem pārdošanas materiāliem, šādus sūtījumus variet veikt biežāk, turklāt e-pasta mārketings palīdz ar klientu veidot sarunu, redzēt sūtījumu atdevi. Tā Jūs sasniedziet lielāku auditorijas apjomu, saglabājiet vietu klientu atmiņā un neļaujiet viņiem par Jums aizmirst.

prime mail

Iegūstiet jaunus klientus
E-pasta ziņojumus ir viegli pārsūtīt citiem interesentiem. Tā Jūsu lojālie klienti interesantu piedāvājumu var nodot tālāk saviem draugiem, kuri atkal var tikt aicināti pievienoties e-pasta ziņojumu saņēmēju sarakstam. Un tā caur regulāru komunikāciju Jūs iegūstiet jaunus klientus, kuri savukārt var kļūt par lojāliem klientiem.

Nosūtiet pareizo ziņu pareizajam klientam
Segmentējot klientu sarakstu pēc interesēm un jau veiktajiem pirkumiem, Jūs variet runāt ar klientu par tēmu un produktiem, kas tieši viņam ir saistoši. Dažādām mērķa grupām katrai sūtiet dažāda satura saistošus ziņojumus, un klienti aizvien vairāk vēlēsies reaģēt uz tiem.

Saņemiet ātru atbildes reakciju
Cik viegli un ātri ziņojumus ir sagatavot, tik ātri arī iespējams redzēt rezultātus reālā laika atskaitēs. Jūs variet arī kontrolēt un izlemt, kad ziņojumus sūtīt, pielāgojoties klientu e-pasta lasīšanas paradumiem.

Sekojiet līdzi rezultātiem un atdevei
Jūs redzēsiet, cik klientu e-pasta ziņojumus ir saņēmuši, cik no viņiem izlasījuši un cik pārsūtījuši draugiem. Tāpat variet izsekot līdzi, uz kurām saitēm klienti „klikšķina” biežāk, tā analizējot un izprotot, ko vēlas klients un kādas ir viņa intereses un vajadzības. Tas ļaus Jums veikt uzlabojumus nākamajos ziņojumos.

Uzākt darbu ar e-pasta mārketingu ir vienkārši!
Pārliecinieties paši - izmēģiniet ziņojumu sūtīšanu bez maksas!

prime mail
prime mail
E-pasta mārketings - kas tas ir?
Kāpec e-pasta mārketings ir vērtīgs?
Domājiet par savu klientu!

E-pasta kampaņu pārvaldības sistēma

Kontakti:
E-pasts:  

Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail