primemail.lv
Adresēts tiešais pasts

Tiešais pasts viennozīmīgi ir viens no vērtīgākajiem mārketinga veidiem kā komunicēt ar patērētāju. Personalizētas vēstules, piedāvājumi drukātā un e-pasta formā, akciju kodi piegādāti uz mobilo tālruni ir tikai daļa no tiešā pasta iespējām.

Atšķirībā no vienkāršas reklāmas medijos, tiešā pasta atdeve ir izmērāma. Adresējot ziņojumu konkrētam pircējam, viņu var mudināt veikt darbību - piezvanīt uz servisa tālruni, nospiest uz saites e-pastā u.c. Līdz ar to zināmi arī rezultāti.

Tā tas darbojas, ja tiešā pasta kampaņu realizē pareizi. Taču vēl labāk, ja šīs kampaņas realizācijā iespējams gudri izmantot finanšu līdzekļus, optimizētjot izdevumus.

prime mail

Prime Mail ir radīts, lai palīdzētu uzņēmumiem realizēt tiešo pastu pārdomāti, ietaupot naudu un saņemot reālus rezultātus. Fokusējoties uz dialoga ar klientu radīšanu, Prime Mail atrod kā realizēt efektīvas tiešā pasta kampaņas, izmantojot:

Tradicionālo
pastu
+ SMS
mārketingu
+ E-pasta mārketingu + Personalizētas mājas lapas


Jauna pircēja piesaistīšana izmaksā ~5 reizes dārgāk kā motivēt jau esošu klientu uz pirkuma izdarīšanu. Ar viņu ir jārunā. To paveic Prime Mail.

Vēlaties optimizēt izdevumus un pārdot vairāk?

consult_corner_left_top consult_corner_right_top
Dodiet ziņu, piezvanīsim!
Vārds:
Tālrunis:
consult_corner_left_bot consult_corner_right_bot
consult_arrow_bot
_


Lasīt vairāk par Prime Mail komandu.
prime mail
prime mail
E-pasta mārketings - kas tas ir?
Kāpec e-pasta mārketings ir vērtīgs?
Tradicionālais pasts biznesam
Kā darbojas SMS mārkeitngs

Tiešā pasta kampaņu vadības sistēma

Kontakti:
E-pasts:  

Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail