primemail.lv
Kāpēc e-pasta mārketings?

Jūs kaut ko pārdodiet, sniedziet pakalpojumus vai reklamējiet? Lai komunikāciju veiktu ātrāk, lētāk un precīzāk, Jums ir nepieciešams tiešais mārketings. Mēs tam iesakām izmantot e-pastu, to kombinējot ar tradicionālo pastu un SMS, tā ekonomējot laiku un līdzekļus.

Pasts. Katram klientam pa pastu nosūtīt vēstuli nav lēts prieks. Ja vēstule rezultātā ir preču katalogs, biezāks buklets vai produkta paraugs, tad drukas, saiņošanas un pasta izmaksas uz vienu saņēmēju ir ievērojamas.

SMS ziņas. Sūtīt īsziņas uz mobilajiem tālruņiem ir mūsdienīgi. Šāds masveida sūtījums nav lēts, tomēr SMS ir ļoti ātras reakcijas mārketinga kanāls, ko izmanto paziņojumiem par akcijām, nosūtot atlaižu kodu vai atgādinājumu par plānoto notikumu.

prime mail

Personalizētu e-pastu nosūtīt klientam ir ievērojami vienkāršāk, ātrāk un arī izmaksas ir nelielas. Jūsu mārketinga materiāls klientu sasniedz pilnā apmērā – ar bildēm, informāciju, pievienotiem failiem vai pat video materiālu. Protams, pastāv iespēja, ka klients var atteikties no turpmākiem sūtījumiem. Protams, klients var ignorēt sūtījumu un to neizlasīt, bet tā ir klienta izvēle, un Jums tā būtu jārespektē.

Mēs, Prime Mail, ticam tiešā pasta komunikācijas efektivitātei. Gudri segmentējot kontaktu datu bāzes un izvēloties atbilstošus komunikācijas kanālus var ievērojami vairot pārdošanas apjomus.


Izmēģiniet sūtīšanu bez maksas!

Varam palīdzēt sagatavot sūtījumus, sadarbojamies!

prime mail
prime mail
E-pasta mārketings - kas tas ir?
Kāpec e-pasta mārketings ir vērtīgs?
Domājiet par savu klientu!

E-pasta kampaņu pārvaldības sistēma
Cik tas maksā?

Kontakti:
E-pasts:  

Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail