primesms.lv
Mobilais mārketings

Vairāk kā pusei pasaules iedzīvotāju ir mobilie telefoni, viedtālruņi. Kam šos telefonus visbiežāk izmanto? Ziņojumu rakstīšanai, to saņemšanai, e-pastu lasīšanai. Tāpēc ir tikai loģiski aktīvi izmantot mobilā mārketinga spēku!

Mobilais mārketings nav tikai SMS izsūtīšana jūsu klientiem, taču tā ir vienkāršākā un mums visiem pazīstamākā mobilā mārketinga sastāvdaļa. Kad jāpasaka klientam kas svarīgs, vai jāpaprasa viņa piekrišana, tieši īsziņa to paveic ātri un precīzi. To tehniski nodrošina Prime SMS.

Pirkumu skaita palielināšana
Īsziņu izsūtīšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā palielināt apmeklējumu plūsmu jūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanā.

prime mail

Klienta lojalitātes stiprināšana
Ar reklāmu piesaistīt jaunu klientu ir daudz dārgāk kā uzrunāt jau esošu. SMS mārketings to paveic ātri, precīzi un ar zemām izmaksām.

Regulāro ziņojumu izsūtīšana
Uzlabojiet klientu apkalpošanas kvalitāti ar regulāriem darījumu paziņoumiem, atgādinājumiem. SMS aizvieto klientu servisa pārstāvja zvanu, taču notur kontaktu ar jūsu klientu.

Ātra kontaktu apziņošana
Aptuveni 97% īsziņas izlasa 4 minūšu laikā kopš piegādes mirkļa! SMS - tas ir ātrs, īss un augsti kvalitatīvs signāls klientam.


Lasīt vairāk:
SMS pakalpojumi un risinājumi

Vadīt tiešā pasta (e-pasts un SMS) kampaņas ar PRIME ir vienkārši!
Pārliecinieties paši - izmēģiniet ziņojumu sūtīšanu bez maksas!

prime mail
prime mail
SMS mārketinga iespējas
SMS mārketings biznesam

Kontakti:
E-pasts:  


Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail