primemail.lv

Pakalpojumi

Ar PRIME e-pastu kampaņu vadības sistēmu jūs varat sagatavot, izsūtīt un pārlūkot e-pasta sūtījumu rezultātus arī bez mūsu palīdzības. Reģistrējaties, sūtiet bez maksas, uzlabojiet attiecības ar klientiem!

Tomēr, ja Jums ir vajadzīgs padoms, Prime Mail komanda strādās ar jums roku rokā, rūpējoties par jūsu e-pasta mārketinga rezultātiem. Vai Jums jāpārveido Word fails par e-pasta sagatavi, vai jāpievieno liela skaita e-pastu saraksti, vai jāizstrādā e-pastu kampaņas - mēs palīdzēsim!


  _
  _ _
 

Vēstuļu sagataves, to izveide
Mūsu komanda izgatavo vēstules sagataves (šablonus). Vadoties pēc Jūsu mājas lapas, kāda dokumenta vai iesniegtajiem materiāliem mēs izveidosim profesionāla izskata e-pasta sagatavi.

Sagatavju labošana
Prime Mail komanda koriģēs un uzlabos jūsu e-pasta sagatavi, izmainīs bilžu izmērus, salabos tabulas, krāsas, saites u.c.

E-pasta kampaņu realizēšana
No piestādītiem materiāliem tiks sagatavots stūtījums, tas saskaņots ar jums, tiks sakārtoti saņēmēju saraksti un noteiktā laikā tiks izsūtīts. Jums tikai atliks caurskatīt kampaņas piegādes atskaiti un aplūkot rezultātus.

E-pasta kontaktu datubāzes sakārtošana
Jūsu klientu e-pastu datus, ko esat uzkrājuši dažādos mirkļos un formātos (piem. akcijās) ievadīsim datorformātā, sakārtosim un pievienosim Prime.

Prime API
Ja vēlaties izmantot Prime izsūtīšanu, nepieslēdzoties mūsu sistēmai, piedāvājam izsūtīšanas kontroli caur API.

 
  _

      Specializēti pakalpojumi.  Individuāli risinājumi.  Lielisks rezultāts.


 

prime

_
consult_corner_left_top consult_corner_right_top
Dodiet ziņu, piezvanīsim!
Vārds:
Tālrunis:
consult_corner_left_bot consult_corner_right_bot
consult_arrow_bot
_
_


Kontakti:
E-pasts:  

Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail