primemail.lv
 
Tiešā pasta sūtījumi

Tiešais pasts ir atraktīvs un precīzs komunikācijas kanāls gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem. Visdažādākā korespondence (vēstules, rēķini, produktu paraugi, bukleti, avīzes, katalogi, skrejlapas, u.tml.) var tikt piegādāta Jūsu mērķa auditorijas pastkastītēs ātri un precīzi.

Precīzi mērķēts, personisks mārketings
Uzrunājot saņēmēju, Jūsu ziņa iegūst personisku nokrāsu. Tāpat sūtījumu var fokusēt uz izvēlēto auditoriju, sūtīt tikai daļai kontaktu datu bāzes, kas nodrošinās izmaksu samazinājumu un augstāku sūtījuma atdevi.

Tradicionāls un pazīstams
Drukāts materiāls mērķa klienta pastkastē ir līdz šim ierastākais tiešā pasta veids. Visdrīzāk katrs no mums ir saņēmis adresētu / neadresētu reklāmas sūtījumu un atpazīst šādu aktivitāti.

Izmērāms rezultāts
Šis ir uz tūlītēju darbību stimulējošs komunikācijas kanāls. Nosūtot atlaižu kuponus, pasūtījuma formas vai anketas, var nodrošināt atgriezenisko saiti ar sūtījuma saņēmēju un mērīt sūtījuma efektivitāti.

Plašs pārklājums
Sadarbībā ar Latvijas Pastu, mums ir sasniedzama ikviena pastkastīte Latvijā, pat attālākajos lauku rajonos.

Tiešais Pasts
  Augstākā kvalitāte

Mēs esam Prime Mail. Šis vārds ataino mūsu darba stilu un kvalitāti, kuru izvēlas Prime Mail klients. Tiešā pasta stūtījumi ar atbildību un garantijām par pakapojumu katrā tā posmā, sākot no sūtījuma plānošanas, izstrādes un šķirošanas līdz piegādes atskaitēm un datu analīzei.

Vēlaties, lai izsakām piedāvājumu?

consult_corner_left_top consult_corner_right_top
Dodiet ziņu, piezvanīsim!
Vārds:
Tālrunis:
consult_corner_left_bot consult_corner_right_bot
consult_arrow_bot
_


Kontakti:
E-pasts:  

Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail