primemail.lv
Tiešā pasta kampaņu vadības sistēma
Funkcijas

Pienene kampaņu pārvaldības sistēma ir vienkārša - to lietot ir viegli, sistēma ir ērta un saprotama. Vienlaikus sistēmā ietvertas galvenās e-pasta un SMS mārketinga funkcijas, ļaujot izsūtītos ziņojumus sekmīgi pārvērst jaunos pirkumos.


Ziņojumu sagatavošana

Veidojiet krāsainus, bildēm bagātus e-pastus un trāpīgus SMS ziņojumus, un izsūtiet tos klientiem. Par pamatu variet izmantot arī kādu no mūsu jau iekļautajiem bezmaksas šabloniem (template). Tāpat, variet sagatavot sūtījumu šobrīd un noteikt vēlamo piegādes laiku - mēs piegādāsim!


emails
Sūtījumu kontaktu pārvaldība

Lai arī cik klientu e-pastu sarakstus Jūs izveidotu, tie tiks uzturēti aktuālā statusā - sistēma pārvalda kas atrakstījies, kas pierakstījies. Sarakstu variet iekopēt no Excel (CSV) vai Teksta failiem. Jau drīzumā pievienosim efektīgu kontaktu segmentācijas funkciju.lists
Parakstīšanās formu izveide

Svarīgs rīks, lai augtu Jūsu e-pasta ziņojumu un SMS īsziņu saņēmēju daudzums ir parakstīšanās formas. Sistēma tās izveidos un Jums atliks tikai tās iekopēt savā mājas lapā. Un Jūsu e-pastu saraksts aug!
forms
Kampaņu atskaites un grafiki

Redzēt tiešā pasta kampaņu sniegumu ir ļoti viegli - sistēma dod atskaiti cik kontakti vēstuli izlasījuši, cik klikšķi vēstulē veikti un kuras Jūsu mājas lapas apskatītas. Šie dati Jums palīdzēs uzlabot nākamos sūtījumus!


atskaite

SMS izsūtīšana

Kad kontaktam vajag pateikt īsu, steidzamu ziņu, sūtiet to ar SMS! Pienene sistēma palīdz ātri un ērti sagatavot, izsūtīt un kontrolēt SMS sūtījumus gan individuāliem saņēmējiem, gan apjomīgiem kontaktu sarakstiem.SMS
Automātiskie atbildētāji

Veidojiet attiecības ar kontaktu jau kopš viņa pierakstīšanās mirkļa! Automatizētie sūtījumi pasveicinās viņu pievienojoties sarakstam, atgādinās par kādu notikumu, atvedīs atpakaļ uz Jūsu mājas lapu. Automātiski un Jūsu noteiktā laikā.


Izveidojiet kontu un izmēģiniet e-pasta mārketingu bez maksas!
e-pasta & SMS kampaņu vadības sistēma
       funkcijas, iespējas
       izmantošanas maksa
       piekļuve klientiem

Kontakti:
E-pasts:  

Anti-Spam politika  |  Lietošanas noteikumi  |  Privātuma atruna  |  Par Prime Mail